Halı Yıkama Sokullu

Sokullu da Güzel Havaların Gelişiyle Halı Yıkama Sezonunu Açtı
Halı yıkama kadar seçtiğiniz türde çok önemlidir.  Sokullu Halı Yıkama olarak sizlere halı seçiminde püf noktaları kısa bilgiler eşliğinde anlatacağız.
Halı Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar
Zemin; belirleyerek tercih edeceğiniz halı türüne bir adım daha yaklaşmış olursunuz.
Renk; eşyalarınızla zıt olması daha şık gösterecektir.
Boyut; kullanacağınız odanın boyutlarını bilmeniz sizin bir avantajdır. Una göre halının boyutunu da rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.
Rahatlık; ayağınız değdiği zaman acıtmamalı ve kötü bir his bırakmamalıdır.
Bunlar sadece dekorasyon için olan püf noktalardır. Sokullu Halı Yıkama olarak şimdi sizlere hangi tür halının hangi odada kullanılmasının daha doğru ve avantajlı olacağını kısa bilgilerle anlatacağız.
Hangi Odada Hangi Tür Halı Kullanılır?
Salon-oturma odası; hareketsiz ve cansız dekore edilmiş olan odalarda zamanla yorgun ve eski görünebilir. Modası eskimeyecek geometrik şekiller tercih etmek sizin için daha avantajı olur.
Mutfak; genellikle küçük kilimler tercih edilir. Mutfak dolapları veya duvar rengiyle uyumlu bir desen ve renk seçmek gerekir. Çok renkli ve desenli kilimler mutfağı daha geniş gösterir.
Yemek odası; şık bir ortam yaratmak için göz alıcı lüks peluş halılar ilk tercih sebebidir.
Yatak odası; dekorasyonu sade ise halınız ile renk katabilirsiniz. Jüt halı çeşidi ise odanızı daha da sakinleştirebilir.
Çocuk odası; genellikle sevilen çizgi film karakteri baskılı halılar tercih ediliyor. Küçük çocuğunuz varsa eğer sağlığı açısından alerjik durum yaratmayacak iplik çeşidi olmalı ve kaymaz taban halılar olası bir kazanın önüne geçebilir.
Antre; gelen kişinin evinizle ilgili ilk izlenim oluşturduğu yerdir. Eşyalarınız çok canlı ise onu bastırmak için sade ve şık halılar tercih edebilirsiniz. Eğer çok sade eşya seçimi tercih ettiyseniz halının dekorasyonu ve rengi ile ortama bir canlılık katabilirsiniz.
Banyo; yıkanabilen halı tercih etmek hijyenik açıdan daha avantajlıdır. Genellikle halı tercih edilmese de konfora alışık insanlar banyoda da ayaklarını yere koydukları zaman yumuşak bir halı olmasını isterler.
Bu bilgilerin yanı sıra Sokullu Halı Yıkama sizlere kaliteli yıkama ve uygun fiyatlardan hizmet vermektedir. Yıkama detaylarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir ve kayıt oluşturabilirsiniz.
İletişim Bilgileri
0555 802 91 91 & 0312 483 40 50 numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
Sokullu Halı Yıkama Facebook SayfasıSokullu Halı Yıkama Twitter SayfasıSokullu Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK