Sokullu Halı Yıkama1

Sokullu Halı Yıkama
Yılların verdiği tecrübe ile Ankara Sokullu’da halı yıkama hizmeti veren firmamız sizlere kaliteli Sokullu halı yıkama hizmet sunmaktadır.
Özellikle hassas yapıya sahip olan halı türleri arasında yer aldığından yıkama işleminin profesyonel şekilde yapılması halının yapısına zarar verilmeden daha uzun süre kullanılması için etkili olmaktadır. Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız leke çıkarma garantisi vererek sizler için kaliteli hizmet sunuyor.
Halı yıkamak bilgi birikimi ve tecrübe gerektirir. Özel yetiştirdiğimiz profesyonel ekibimizle gelişen teknolojiyi takip edip daima yenilikleri uyguluyoruz. Bu nedenle uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde edinmiş olduğumuz deneyimler ile bu alandaki çalışmalarımızı %100 müşteri memnuniyetin sağlayacak şekilde sürdürmekteyiz.
Kaliteli Halı Yıkama Hizmeti
Farklı türlerdeki halılarınızı yıkattırmak istediğinizde sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanarak bu şekilde kullanmış olduğunuz halılarınızın yapısına zarar vermeden yıkatılmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle hassas yapıya sahip olan halılarınızı profesyonel bir şekilde yıkayarak bu sayede daha uzun süreli kullanım imkanı elde etmenize yardımcı olmaktayız.
Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren Sokullu halı yıkama firmamız yapmış olduğu çalışmalarda müşteri memnuniyetini sağlamak adına kaliteli malzemelerle son sistem teknolojiden faydalanmaktadır. Her türlü halılarınız için profesyonel halı yıkama hizmetimiz ile halınızın yapısına zarar verilmeden yıkanması sağlanmaktadır. Ekibimiz yeterli bilgi ve deneyime sahip olduğundan her halının türüne göre işlem yapmaktadır.
Halı Yıkama Fiyatları
Her halının türüne göre belirlenmiş olan halı yıkama fiyatları metrekare üzerinden hesaplama yapılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle yıkattırmak istediğiniz halının türüne göre belirlenmiş olan fiyat seçeneği üzerinden halınızın metrekaresi hesaplanarak işlem yapılmaktadır. Uygun fiyat seçenekleriyle hizmet almak isteyenler için firmamız profesyonel hizmetlerini sürdürmektedir.
Hizmetlerinizden yararlanmak istediğinizde sitemizde bulunan iletişim numarasını arayarak firmamıza ulaşım sağlayabilir ve bu sayede hizmet almak istediğiniz konularda bizlere taleplerinizi iletebilirsiniz. Yeterli kapasitemiz sayesinde yapmış olduğunuz her talebi en hızlı şekilde karşılayarak kaliteli hizmet almanıza yardımcı olmaktayız. Firmamız her halı türü için yıkama hizmetini kesintisiz olarak sunmaya devam etmektedir.
Halılar Nasıl Yıkanır?
Eğer normal bir halıya sahipseniz, yıkama işlemi birkaç aşamadan oluşmaktadır. Öncelikle halının toz alma aşamasıdır. Toz alma işlemi, halının türüne göre toz alma makinesiyle ya da toz alma dolabında yapılarak halının yıkanma işlemine başlanır. Hassas halılar bu işlemlerden geçmeyebilir. Bu aşamadan sonra halınız, halı yıkama makinesine girer. Bu yurt dışından özel olarak getirilen tam otomatik makineler yürüyen konveyör bant sistemini kullanan makinelerdir. Halı makineye girdikten sonra bant üzerinden ilerleyerek farklı aşamalardan geçer. (Islatma ve şampuanlama, fırçalama (üst ve alt kısımlarından), durulama, sıyırma, vakumlama, rulo sarım vb.)
Halı kurutma
Halı kurutma yapılırken kazan tipi makineler kullanılmaktadır.  Bu makinelerin kullanarak yapıldığı işlem sonrasında halıda hiçbir ıslaklık ve nem kalmamaktadır. Bu işlemden sonra halı son bir kez kontrol edilir ve paketlenerek teslimat için hazır hale getirilir.
Teslimat
Sincan Halı Yıkama firmamız halınızı teslimat için hazır hale getirdikten sonra değerli müşterilerimiz olan sizleri arayarak teslimat için onay alır. Teslimat onaylandığı taktirde belirtilen gün içerisinde halınız size teslim edilir.
Farklı Hizmetlerimiz
Firmamızın halı yıkama dışında farklı hizmetleri de mevcuttur.
  1. Koltuk yıkama
  2. Perde yıkama
  3. Battaniye yıkama
  4. Yatak yıkama
  5. Yorgan yıkama
  6. Yerinde yıkama
  7. Halıfleks yıkama
Yerinde yıkama hizmetimizde otel, banka, cami, işyeri gibi yerlerde bulunan halıflekslerinizi metrekare bazlı hesaplanarak yerinde verdiğimiz hizmetle temizliklerini gerçekleştirmekteyiz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
 
 
Sokullu Halı Yıkama Facebook SayfasıSokullu Halı Yıkama Twitter SayfasıSokullu Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK