Sokullu Halı Yıkama

Sokullu Halı Yıkama

Geniş hizmet kapasitesi ile gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar dahilinde halı yıkama konusunda kaliteli ve güvenilir hizmet almanızı sağlamaktayız.

Uzun yıllardır aralıksız şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız Sokullu halı yıkama hizmeti ile farklı türlerdeki halılar için profesyonel çalışma yapılmasını sağlamaktadır. Farklı türlerdeki halılar için gerçekleştirilecek olan yıkama işlemleri sırasında ekibimiz yeterli bilgi ve deneyime sahip olarak sorunsuz çalışma yapılmasını sağlamaktadır.

İletişim bilgilerimiz üzerinden yapacağınız görüşmeler dahilinde talep etmeniz durumunda kısa süre içerisinde istediğiniz adrese yönlendirilecek ekibimiz halılarınızı teslim almaktadır. Kirlenen ve uzun süre kullanılan halılarda biriken toz ve kalıntılar bakteri oluşumuna neden olmaktadır. Bu nedenle belli aralıklar ile halıların yıkanması daha hijyenik şekilde kullanılması açısından önemlidir.

Halı Yıkama Hizmeti

Fabrikamız içerisinde kullanmış olduğumuz son sistem teknolojiye sahip otomatik makineler yıkama işleminin kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktadır. Belli aşamalar dahilinde gerçekleştirilecek olan halı yıkama hizmeti ile bölgedeki taleplerinizi karşılayarak kısa süre içerisinde halılarınızın yeniden kullanıma hazır olarak teslim edilmesini sağlamaktayız.

Adresinizden alınacak olan halılar fabrika içerisinde uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek çalışmalar dahilinde temizlenmektedir. Yıkama işlemleri sırasında kullanmış olduğumuz antibakteriyel şampuanlar özellikle halıların daha hijyenik şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Yıkama işleminin ardından bol suyla durulama işlemi yapılmaktadır. Daha sonrasında ise kapalı kurutma alanlarında gerçekleştirmiş olduğumuz kurutma işlemleri ile halıların yapısına zarar vermeden kurtulmasını sağlamaktayız.

Yerinde Halı Yıkama

Gerekli olması durumunda özellikle Sokullu halı yıkama işlemleri için yerinde yapmış olduğumuz çalışmalar dahilinde kısa süre içerisinde halılarınızın temizlenmesini sağlıyoruz. Otomatik makineler ile gerçekleştirilecek olan yıkama işlemleri sırasında ekibimiz uygun malzemeleri kullanmaktadır. Kaliteli malzemelerin kullanımı ile gerçekleştirmiş olduğumuz yıkama işlemi sonrasında halılarınız etkili şekilde temizleme ve kesim edilmektedir.

Halılarda var olan lekelerin çıkartılması için leke çıkarıcı ürünler ile duruma müdahale etmekteyiz. Halıların yapısına zarar vermeden gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar dahilinde en iyi hizmeti almanızı sağlamaktayız. Firmamız geniş hizmet kapasitesi sayesinde farklı özelliklere sahip olan Nepal halı, Çin halısı, yün halı, dokuma halı, makine halısı ya da Shaggy halı gibi değişen halı çeşitlerine göre profesyonel hizmet sunmaktadır.

Kaliteli Hizmet

Gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte olan firmamız yapılacak olan her çalışmada uygun ekipmanlar ve makineleri kullanmaktadır. Bu sayede yapmış olduğumuz çalışmaları daha kolay şekilde tamamlanmasını sağlamaktayız. Yıllar önce başlamış olduğumuz çalışmalarda belirlemiş olduğumuz kalite standartlarından ödün vermeden sürdürdüğümüz çalışmalar ile bugün hale sizlere profesyonel şekilde hizmet sunuyoruz.

Yeterli sayıdaki ekibimiz sayesinde her talebinizi kısa süre içerisinde karşılıyoruz. Sokullu daha farklı adreslere hizmet almak isteyenler iletişim bilgilerimiz üzerinden yapacakları talepler doğrultusunda istedikleri adrese kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirler. Her aşamada göstermiş olduğunuz hassasiyet sayesinde halılara zarar vermeden ya da herhangi bir problem yaşanmadan yıkama işleminin tamamlanmasını sağlıyoruz.

Sokullu Halı Yıkama Fiyatları

Ankara’da hizmet vermekte olan firmamız uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almak isteyenler için halıların türlerine göre belirlenmiş olan metrekare halı yıkama fiyatları üzerinden çalışma yapmaktadır. Fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirler. Yapılacak olan görüşmeler dahilinde halılarınızın türlerine göre belirlenecek olan metrekare fiyatları üzerinden hesaplama yapılmaktadır.

Ücretsiz servis hizmetimiz sayesinde talep etmeniz durumunda adresinize alınacak olan halılarınız kısa süre içerisinde fabrika içerisine getirilmektedir. Daha sonrasında yıkama işleminin tamamlanmasıyla paketlenen halılar güvenli bir şekilde servis araçlarımız ile yeniden adresinize teslim edilmektedir. Bu sayede kısa süre içerisinde herhangi bir sorun yaşamadan halılarınızın kullanıma hazır şekilde teslim edilmesini sağlamaktayız.
Sokullu Halı Yıkama Facebook SayfasıSokullu Halı Yıkama Twitter SayfasıSokullu Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK